Projekt Loftu

Projekt Loftu to poddane adaptacji mieszkanie w kamienicy przy gliwickim rynku. Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń i wnętrze wymagające kapitalnego remontu, dawały szansę na ciekawą realizację mogącą sprostać oczekiwaniom inwestora i wpisać się w stylistykę loftów.

W największym pomieszczeniu znalazł się  aneks kuchenny, strefa wejściowa, garderoba i centrum multimedialno- rozrywkowe. Druga cześć loftu mieści sypialnię z zapleczem sanitarnym.

Zadecydowaliśmy o Wyeksponowaniu  surowej cegły,  stonowanej kolorystyce podłóg oraz bieli na ścianach i sufitach. Dobierając elementy wyposażenia zadecydowaliśmy o użyciu kolorów w podstawowych barwach, oszczędności wzorów i deseni i dużej ilości bieli. Oswojona surowość tworzy miłe wnętrze z  charakterem.

Całości dopełnia zaawansowana technika oświetleniowa. Zaprojektowaliśmy ponad 40 punktów świetlnych z możliwością tworzenia scen sterowanych systemem dla optymalnego dostosowania dla pory dnia, nocy oraz trwającego wydarzenia.

Dzięki stałemu nadzorowi oraz koordynacji poszczególnych etapów wykonawstwa, udało się zachować krótki termin wykonania robót i zmieścić w zamierzonych kosztach inwestycji.